Катетер під'єднаний 1,4 мм
Опис:
Катетер являє собою трубку з розтрубом. Розтруб катетера зроблений під конус «,Луєр», що забезпечує під'єднання до катетера шприців, пристроїв переливання крові, кровозамінників та інфузійних розчинів. Катетер укомплектований провідником відповідного розміру та двома гумовими пробками.
На розтрубі є отвори для закріплення катетера на тілі хворого. Катетери під'єднані випускаються трьох типорозмірів: внутрішнім діаметром 1,4 мм.
Виріб має герметичне індивідуальне паковання, що забезпечує збереження його експлуатаційних і медичних якостей упродовж терміну зберігання.
Призначення:
Катетери під'єднувальні призначені для катетеризації під'єднаної вени, використовуються для проведення інфузійної, трансфузійної терапії, для введення великих кількостей крові, кровозамінників та інших рідин упродовж тривалого часу, в умовах лікарень, клініка.
Спосіб застосування та дози:
1. Перед катетеризацією послідовно обробити поле передбачуваної пункції йодом, спиртом, обкласти стерильними пелюшками (салфетками, рушниками тощо).
2. Обробити руки спиртом, одягнути рукавички. У формі винятку допускається робота без рукавичок після ретельного оброблення рук стерилізувальними розчинами, як для оперативного втручання.
3. Витягти катетер із споживчої тари, покласти на стерильний столик.
4. Перевірити катетер на прохідність розчином новокаїну або фізіологічним розчином.
5. Голкою, перевіреною на прохідність тими ж розчинами, що й катетер, зі шприцем місткістю 5 або 10 мл зробити пунцію підключною вени.
6. Обережно зняти шприц із голки та через голку ввести у вену провідник (4) не менш ніж на довжину катетера, не допускаючи водночас зворотно-поступальних рухів провідника.
7. Витягти голку по дроту, що залишився, насадивши на нього трубку (1) катетера, обережно, обертально-поступальними рухами ввести останню в вену.
8. Обережно, без ривків витягти провідник.
9. З розтруба (2) шприцом відібрати необхідну кількість крові (для уточнення розташування катетера та для аналізів).
10. Катетер зафіксувати до шкіри лейкопластирем або пришити шовком. 11. До розтрубу (2) приєднати систему для внутрішньовенних вливань. Після закінчення вливань надіти корок (3) на розтруб і, проколів її тонкою голкою, з шприца заповнити катетер розчином гепарину (50-100 ЕД гепарину в 1 мл фізіологічного розчину). Видалити голку зі шприцом, не знімаючи пробки з розтруба катетера. Для тривалого користування катетером необхідний ретельний догляд за шкірою в зоні пункції. Щоразу після вливань у катетер через корок вводити 50-100 ЕД гепарину. Затичку (3) замінювати в міру виходу з ладу запасною, яка входить до комплекту набору.
Примітка:
Пунацію під'єднаної та інших центральних вен виробляють під місцевим або загальним знеболюванням. Вивертати катетер обережно, без ривків.
Особливі вказівки:
Не витягувати провідник через пункційну голку.
Умови зберігання:
Не допускається зберігання під прямим бактерицидним опроміненням.
- Ціна: 43 ₴