Стимулятори росту для кроликів
Стимулятори росту для кроликів
Будь-якого живого організму необхідно збалансоване харчування для повноцінного росту. Кролик не є винятком. Він, як і інші тварини, потребує догляду з боку людини.
Якщо ставитися до кролівництву як до бізнесу, то важливо, щоб кроленята швидко зростали. У сучасному світі існують різні стимулятори росту для кроликів, які доступні покупцям незалежно від їх достатку.
Можна виділити два чинники, які впливають на ріст кроликів: спадковість і годування. Малюки, отсаженные від матері, відчувають стрес, тому у них може порушитися травлення. Достатня кількість води і повноцінне харчування дозволять продовжити нормальний розвиток.
Тварині принесе користь додавання в сіно різних рослин таких, як реп'ях, цикорій, звіробій, ромашка і деревій.
Відповідальна робота
На кролячій фермі необхідно приділяти належну увагу годування малюків, тому що воно дозволить досягти бажаного результату за короткий період часу. Вирощування обходиться дешевше, якщо використовувати спеціальні добавки.
Кролівники набувають стимулятори росту для кроликів для того, щоб вихованець нормально розвивався. Добавки особливо необхідні слабким малюкам, які перенесли хворобу або виснажені. Вони також позитивно вплинуть на все стадо.
Стимулятори нормалізують роботу внутрішніх органів тварини і підвищують захисні функції організму. В основному добавки для кроликів не мають побічного ефекту.
Препарати користуються великим попитом у фермерів, які прагнуть збільшити прибуток. Маса тіла звіра збільшується завдяки правильно підібраному складу стимуляторів. Кролівник зможе поліпшити якість вовняного покриву тварини. На ринку представлений величезний вибір стимуляторів росту для кроликів.
Популярні добавки:
- Липрот
- Бутазал
- Чіктонік
- Цианофор
- Аминовит
- Біокальцій
- Микровитам
- Кальфостоник
- Нуклеопептид.
- Глауберова сіль
Позитивні результати
Якщо додавати стимулятори росту для кроликів, то поживність корму збільшується на десять відсотків. Препарати допомагають поліпшити репродуктивні функції організму, якість вовни і м'яса. Добавки дозволять зменшити відгодівельний період хутрового звіра в два рази.
У молодняка знижується ймовірність появи рахіту, тому фермеру не доведеться витрачатися на ліки в подальшому. Стимулятори росту зміцнюють імунітет тварини і запобігають проблеми у розвитку.
Перед придбанням препаратів необхідно проконсультуватися з фахівцем, щоб вибрати підходящий варіант. Консультант допоможе правильно розрахувати пропорцію стимуляторів для кроликів. Прострочені добавки можна використовувати, інакше тварина не виросте, а помре.
Ліки потрібно зберігати в сухому місці, окремо від продуктів харчування. Інтоксикація практично виключена, тому препарат не вплине на стан тварини. До складу стимуляторів росту можуть входити мінеральні солі, різні вітаміни, амінокислоти та ароматичні добавки.
Фермери часто зупиняють свій вибір на Нуклеопептиде, який представлений у вигляді екстракту. Препарат містить біологічно активні сполуки, як нуклеозиди і пептиди. Рідина знаходиться у скляному флаконі.
Властивості Нуклеопептида:
- Практично не небезпечний
- Покращує конверсію корму
- Підвищує секрецію гормонів
- Містить натуральні компоненти
- Не має сенсибілізуючої дії
- Впливає на обмінні процеси
- Підвищує стійкість клітин печінки до дії токсинів
- Позитивно впливає на стан шкіри і шерсті
- Може застосовуватися разом з хіміотерапевтичними засобами
- Надає терапевтичний ефект при лікуванні захворювань.
Для стимуляції росту молодняку кролівники також використовують білково-мінеральну добавку, до складу якої входить фосфор і кальцій. Вона позитивно впливає на стан слизових оболонок і шкіри.
Кальцій Фосфат призначається тварин з лікувальною метою при авітамінозі і порушенні обміну речовин. Засіб необхідно для зміцнення тварини при інфекційних захворюваннях, які тривають довгий час.
Препарат Микровитам -це прозорий розчин, який призначений для ін'єкцій містить комплекс амінокислот, який регулює ростові процеси. Микровитам контролює гомеостаз, підвищує приріст і покращує зовнішній вигляд тварини. Розчин повільно вводиться внутрішньовенно, підшкірно або внутрішньом'язово. Препарат застосовують щодня при зневодненні, загальної інтоксикації і кахексії до того моменту, коли стан тваринного покращиться. Побічні явища при правильному дозуванні не спостерігаються. Розчин забороняється застосовувати при гострій серцевій і нирковій недостатності. Флакони необхідно зберігати в недоступному для дітей місці.
Який би препарат Ви не вибрали для своїх кроликів, не забудьте проконсультуватися з ветеринаром.
Ми бажаємо Вам міцного і великого поголів'я кролів!
З ув. Ветаптека 33 Корови.