
Жива вірус-вакцина проти вірусного гепатиту качок HepaVAC-D 450 мл ДДВП Птахоцентр
3 240 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0000017402
+380 (67) 470-23-68
- +380 (50) 302-26-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Жива вірус-вакцина проти вірусного гепатиту качок HepaVAC-D 450 мл.
Опис:
Рідина напівпрозора, рожевого кольору з невеликим осадом. До складу препарату входить атенуйований штам "ВГНКИ-К", вірусу гепатиту каченят, приготований шляхом розмноження його переміжними пасажами в моношаровій культурі клітин і суспензії тканинних експлантатів качиного ембріона.
Показання для застосування:
Профілактика вірусного гепатиту каченят в загрозливих та неблагополучних за цим захворюванням господарствах.
Доза та спосіб застосування:
Прищеплюють тільки клінічно здорову птицю. Залежно від епізоотичної обстановки з інфекційного гепатиту вакцинацію проводять у такому порядку: при виникненні вірусного гепатиту в господарствах вперше одночасно вакцинують всі партії каченят, ремонтний молодняк та батьківське стадо, в загрозливих господарствах вакцинують каченят у добовому віці, отриманих від качок, благополучних гепатиту та не вакцинованих проти цього захворювання (безпосередньо у цеху інкубації), у стаціонарно-неблагополучних господарствах вакцинують ремонтний молодняк та батьківське стадо з метою передачі пасивного імунітету. Перед застосуванням вакцину розводять стерильним фізіологічним розчином (рН 7.2-7.4). Каченят до 30-денного віку вакцинують одноразово в обсязі 0.5 см3, ремонтний молодняк - дворазово: перший раз у 60-70-денному віці, другий раз у 140-150- денному віці обсягом 1 см3. Дорослих качок ревакцинують повторно через 6 місяців. Вакцину вводять двічі з інтервалом 15 днів в обсязі 1 см3. Розведену вакцину вводять внутрішньом'язово в ділянку стегна. Місце ін'єкції обробляють розчином, що дезінфікує. Шприци та голки перед щепленням стерилізують кип'ятінням.
Форма випуску:
Об'єм 450 мл
Особливі вказівки:
Збирання яєць для інкубації від щеплених качок проводиться через 30 днів після повторної вакцинації. Поруч із проведенням вакцинації птиці обов'язково виконання комплексу санітарно-гігієнічних заходів, передбачених інструкцією боротьби з вірусним гепатитом каченят.
Протипоказання:
Вакцинації не підлягає клінічно хворий птах.
Умови зберігання:
Зберігати при кімнатній температурі в закритій упаковці, в місцях недоступних для дітей і тварин.
Види тварин:
Підходить для качок.
Виробник:
Товариство "Птахоцентр", Україна
Характеристики
| Характеристики яйця | |
|---|---|
| Колір | Рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 240 ₴


