Цефметрин шприц-туба 19 г Бровафарма
180 ₴
- В наявності
- Код: 0000032429
- +380 (50) 302-26-55
Склад
19 г препарату (1 шприц-туба) містить:
цефапірина бензатин — 640 мг (еквівалент 500 мг цефапірину)
Опис
Рідина білого або світло-жовтого кольору, зі специфічним запахом.
Фармакологічні властивості
Цефапірин має широкий спектр антибактеріальної дії на грампозивальні та грампельні бактерії Arcanobacterium pyogenes, Staphylococcus spp., Streptococcus pyogenes, Streptocococcus dysgalactiae, Streptococcus uberis, Pasteurella sp. Proteus mirabilis, Proteus vulgaris, Fusobacterium spp., Escherichia coli, Klebsiella spp., Neisseria spp., Salmonella spp., Shigella spp., Clostridium perfringens, Haemophilus influena, інші патогенні мікроорганізми, які супроводжують хронічні та підгострі форми ендометриту в корів.
Інактивує пеніцилінсвювальні білки (ПСБ), які містяться на внутрішній мембрані клітинної стінки бактерій і беруть участь у термінальних стадіях збирання клітинної стінки, а також у разі її зміни в період росту та поділу. Їхня інактивація перешкоджає поперечному зшиванню ланцюгів пептидогліканів, необхідних для міцності клітинної стінки. Це послаблює клітинну стінку та призводить до лізису клітин бактерій.
Стійкий до впливу пеніцилінози та зберігає активність в аеробних і анаеробних умовах.
Після введення в порожнину матки легко проникає в ендометрій, де зберігається в бактерицидній концентрації не менш ніж 24 години. Водночас практично не надходить у кровотік і не чинить системного впливу. Тому максимальна концентрація в плазмі крові становить усього 0,11-0,13 мкг/мл.
Виводиться з організму переважно з сечею в незміненому вигляді та як метаболіт — дезацетилцефапірина, який також має антибактеріальну активність.
Показання
Лікування корів у разі хронічних і загострених форм ендометриту бактеріальної етіології.
Протипоказання
Не призначати тваринам із підвищеною чутливістю до активних речовин препарату.
Не застосовувати разом з іншими внутрішньоматковими засобами, що містять антибіотики.
Спосіб застосування та дози
Перед введенням препарату проводять санітарне оброблення зовнішніх статевих органів і кореня хвоста корови. У разі потреби порожнину матки звільняє від запального ексудату.
Шприц-тубу ретельно струшують, з'єднують із катетером, ректально фіксують шийку матки, обережно вводять катетер через шийку в порожнину матки та вичавлюють вміст шприца-туби (19 г).
Маніпуляцію проводять одноразово та за потреби повторюють через 7-14 діб. Введення препаратів на основі простагландинів F2α тром за 3-4 доби до застосування Цефметрину неабияк підвищує ефективність лікування і позбавляє потреби його повторювати (особливо під час піометра).
Застереження
Після останнього застосування препарату забій корів на м'ясо дозволено через 48 годин. М'ясо, отримане раніше зазначеного терміну, утилізують або згодовують непродуктивним тваринам залежно від укладення ветеринарного лікаря.
Молоко коров, яким вводили препарат, люди можуть вживати в їжу без обмежень.
Умови зберігання
У сухому, темному, недоступному для дітей місці за температури від +2 до +25 °C.
Термін придатності
2 роки.
На відновлення репродуктивної функції та молочної продуктивності корів після набрякла впливає те, як у них протікає післяпологовий період.
У цей час відбувається інволюція статевого апарату до стану, який був до вагітності, і велике значення має, з яким акцентом — патологічним або фізіологічним — протікали роді. На якому рівні відбулися патологічні зміни живої матерії — на рівні клітини, тканини чи органа? Адже фізіологічний перебіг пологів на клінічному рівні зовсім не означає наявність морфоструктурних змін у ендометрії. Так чи інакше, найважливіший орган репродуктивної системи стає уразливою до мікробної контамінації, тобто відкриваються "коміра інфекції" і виникає післяпологова патологія, зокрема метрити.
Післяродовий метрит — це запалення матки, яке з'являється внаслідок її травмування й інфікування під час пологів, після затримки після подальшого, гнильного розкладання плода, атонії та вивороту матки. Найчастіше матку інфікує неспецифічна мікрофлора: стрептококи, стафілококи, кишкова або синегенна паличка, коринебактерії, псевдомонади, протей, а іноді й сапрофітні клостридії.
Основні етіологічні чинники виникнення післяпологового метриту:
брак мінеральних і біологічно активних речовин у кормах у сухостійкий період;
поганих умов вмісту корів;
недостатність або неправильне співвідношення вітамінів;
пасивний моціон.
Економічні втрати, які тягне післяпологовий метрит:
зниження молочної продуктивності;
додаткові витрати на лікування корів;
недоповнення приплоду;
збільшення сервіс-періода;
викидання корів із череди через безпліддя.
Попередити або своєчасно й ефективно вилікувати післяпологові та акушерсько-гінекологічні захворювання можна завдяки комплексу загальногосподарських, зоотехнічних і ветеринарних заходів.
Майже у всіх протокольних схемах лікування післяпологових метритів є мінімум три матричних препарату: нестероїдний протизапальний, ін'єкційний антибіотик і внутрішньоматкова суспензія на основі антибіотика широкого спектра дії на патогенних збудників, що викликають метрит.
На ринку представлено досить препаратів із різними активними речовинами. Добре відомий метрикюр успішно застосовують у лікуванні ендометритів у корів. Фахівці ТОВ "Броафарма" створили його аналог — суспензію Цефметрин, яка містить цефапірину бензоатин і використовується за допомогою шприца-дозатора з катетером.
Цефапірин стійкий до впливу пеніцилінози та зберігає свою активність в аеробних і анаеробних умовах.
ЦЕФМЕТРИН ПРОЛАДУЄ ШИРОКИМ СПЕКТРОМ АНТИБАКТЕРІАЛЬНОГО ДІЇ ПРОТИВ ГРАМСКОВАНИХ І ГРАМОТРИМНИХ БАКТЕРІЙ І БАКИМИ ОБОБІННОСТЯМИ:
Після введення в порожнину матки легко проникає в ендометрій, де зберігається в бактерицидній концентрації не менш ніж 24 години.
Молоко лактувальних корів, яким вводили препарат, можна використовувати в їжу без обмежень.
Під час застосування коровам із субклінічними та хронічними метритами лікувальний ефект досягає 90%.
Основні | |
---|---|
Виробник | Бровафарма |
- Ціна: 180 ₴