Інструкція із застосування Трифлон 10 мл оральний АТ Біофарм
Опис:
Прозорий розчин жовтого кольору, розчин для перорального застосування.
Склад:
1 мл препарату містить активні речовини:
- енрофлоксацин — 100 мг,
- триметоприм – 50 мг.
Допоміжна речовина: вода очищена.
Фармакологічні властивості:
АТСvet класичний код QJ01 — антибактеріальні ветеринарні препарати для системного застосування. QJ01RA96 — Хінолони, комбінації з іншими протимікробними препаратами.
Енрофлоксацин — антибіотик широкого спектра дії з групи фторхінолонів. Препарат має протимікробну дію проти грампозитивних (Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Clostridium spp., Listeria monocytogenes, Corynebacterium spp.) і грамотрикательних (Pseudomonas spp, E. coli, Haemphilus spp., Smonalla spp., Klebsiella spp., Proteus spp., Pasteurella spp. та інші) бактерій, а також діє на мікоферлазми (Mycoplasma spp) і хламії (Chlamydia spp). Механізм дії пов'язаний із пригніченням бактеріальної ДНК-гірази, що призводить до порушення репліації ДНК бактерій.
Триметоприм — протимікробний засіб широкого спектра дії з групи діамінопіримідинів. Препарат має протимікробну дію щодо грампозитивних (Staphylococcus spp.; Streptococcus spp) і грамнегативних (Escherichia coli, Klebsiella spp., Salmonella spp.; Pasteurella spp.; Enterobacter spp., Proteus spp.; Shigella spp.; Haemophilus spp.; Chlamydia spp.) мікроорганізмів, а також діє на токсоплазми та кокцидії. Механізм дії пов'язаний із пригніченням бактеріальної редуктази дигідрофолієвої кислоти.
Енрофлоксацин швидко всмоктується з травного каналу, добре розподіляється всіма тканинами та рідинами організму. Вже через 60-120 хвилин у крові досягається максимальна концентрація препарату. Наявність корму в шлунку не впливає на ступінь абсорбції препарату. Зв'язування енрофлоксацину з білками становить 24 ± 2%. Найвищі концентрації енрофлоксацину досягаються в жовчі, нирках, печінці, легенях, репродуктивних органах. Екскреція енрофлоксацину відбувається переважно нирками. Метаболіти виводяться з сечею та фекаліями. Період напіввиведення становить 24 години.
Триметоприм швидко всмоктується з травного каналу, добре розподіляється всіма тканинами та рідинами організму. Концентрації триметоприпа в тканинах зазвичай вищі, ніж у крові. Високі рівні триметоприму спостерігаються в легких, нирках і печінці. Концентрація триметоприму в сироватці крові досягає максимуму через 1,5 години після введення. Період напіввиведення становить приблизно 2,5 години. Екскреція триметопривиду відбувається, головно, нирками. Концентрація триметоприпа в сечі в кілька разів вища, ніж у крові. У птиці обсяг розподілу триметоприму 2,2 л/кг, біодоступність — 80%. Період напіврозпаду триметоприпада в птиці становить 1-2 години.
Застосування:
Лікування кур-бройлерів, хворих на колі-інфекцію, сальмонелезо, некротичним ентеритом, стрептококозом, гемофілезом, мікоплазмозмозом та іншими інфекційними захворюваннями, викликаними мікроорганізмами, чутливими до енрофлоксацину та триметоприму.
Дозування:
Перорально з питною водою в дозі 0,5-1 мл препарату на 1 л питної води (або 10 мг енрофлоксацину та 5 мг триметоприму на 1 кг маси тіла) цілу добу 3-5 доби.
Протипоказання:
Підвищена чутливість до енрофлоксацину та триметоприму.
Не застосовувати курам-несушкам, яйця яких використовують для споживання людьми, а також ремонтному молодняку менше, ніж за 2 тижні до початку яйцекладки.
Не застосовувати одночасно з нестероїдними протизапальними засобами, антибіотиками групи макролідів, тетрацикліном і хлорамфеніколом.
Не застосовувати з профілактичною метою, а також у разі виявлення гумових до енрофлоксацину штамів збудника.
Побічна дія:
У разі застосування препарату в дозах побічних ефектів не спостерігається.
Особливі застереження під час використання:
У разі приготування маткового розчину необхідно додавати препарат у воду.
Вода з препаратом має бути єдиним джерелом питної води впродовж усього періоду лікування!
Період виведення (кишень):
Забій птиці на м'ясо дозволено через 11 діб після останнього застосування препарату. Отримане, до зазначеного терміну м'ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від укладення лікаря ветеринарної медицини.
Форма випуску:
Скляні або пластикові флакони по 10, 50, 100, 200, 500 і 1000 мл або пластикові каністри по 5, 10, 25 і 50 л.
Зберігання:
У сухому, темному, недоступному для дітей місці за температури від 5 °C до 25 °C.
Срок годности:
Термін придатності — 3 роки.
Термін придатності після розчинення у воді — 24 години.
Для застосування у ветеринарній медицині!
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | Біофарм |
Країна виробник | Україна |
Характеристики яйця | |
Колір | Жовтий |
- Ціна: 30 ₴