Розчин для ін'єкцій Герпес симплекс носод ін'єль Гель/HERPES SIMPLEX Nosode Inject Heel ампули (1 шт.)
Вихідна речовина: увібрація вірусів Herpes simplex, доведена до 106/1 мл (PEU) і убита.
Показання Герпес симплекс-Нозод-Ін'єль (Herpes simplex-Nosode-Injeel):
· хронічна рецидивувальна герпетична інфекція будь-якого типу та локалізації;
· герпесоподібні шкірні висипки;
· Інфекційні захворювання, що супроводжуються герпетичною інфекцією;
· больовий синдром після лікування опоясувального герпесу.
Протипоказання Герпес симплекс-Нозид-Ін'єль (Herpes simplex-Nosode-Injeel): немає.
Побічні ефекти: не виявлені.
Дозування Герпес симплекс-Нозод-Ін'єль (Herpes simplex-Nosode-Injeel):
- дорослим разова доза — 1 ампула;
— дітям (разова доза): до 1 року — 1/6 ампули, від 1 до 3 років —? ампули, від 3 до 6 років —? ампули, старше 6 років — 1 ампула 1-2 рази на тиждень.
Препарат вводиться 1-3 рази на тиждень парентерально (внутрішно, підшкірно, внутрішньошкірно). Також використовується в методиці східчастої аутогемотерапії.
У разі неможливості парентерального введення (детам, літнім і з інших причин) використовується пероральний прийом у формі <питевих>: вміст ампули витрушується в рот або розчиняється в 100 мл кип'яченої води та випивається маленькими ковтками в течініте дня.
Взаємодія з іншими препаратами: без особливостей.
Особливості застосування:
Під час застосування препарату Герпес симплекс-Нозод-Ін'єль можливий тимчасовою появою або посилення висипань, що є сприятливим прогнозом під час оцінювання динаміки лікування, позаяк свідчить про активацію імунної системи. Для запобігання або пом'якшення тимчасового загострення хронічної герпетичної інфекції призначенням Герпес симплекс-Нозод-Ін'єль має передувати застосування дренажних препаратів Галіум-Хель і Лімфоміотів упродовж 2-3 тижнів.
Фармакологічні властивості Герпес симплекс-Нозид-Ін'єль (Herpes simplex-Nosode-Injeel)
Герпес симплекс-Нозод-Інъель належить до групи вірусних носодних препаратів — виготовлений із вірусу Herpes simplex. Нозичні препарати не є вакцинами!
Герпес симплекс-Нозод-Ін'єль — антигомотоксичний препарат, що має специфічне:
- імуномодулювальним,
- дренажним,
— дезінтоксикаційна дія у разі герпетичної інфекції.
Додаткова інформація про носодні препарати
Нозоди являють собою лікарські засоби, виготовлені згідно з гомеопатичними принципами з патологічно змінених органів або частин органів людини або тварин; культур мікроорганізмів (вірусів, бактерій, грибків); різних біологічних рідин організму, що містять збудників захворювання або продукти їхньої життєдіяльності. Вихідний інфекційній матеріал перед переробленням обов'язково стерилізується. Отже, матеріал, з якого виготовляються носоди, не містить вірулентних мікроорганізмів і більше не є інфекційним. Назва носодного препарату складається з медичної назви вихідного субстрату (органа, мікроорганізму, секрету, екскрету) та доповнення <-nosode-injeel>.
Розрізняють аутонозоди та гетронозоди. Аутонозоди виготовляються з власного матеріалу організму хворого після попередньої стерилізації. Лікування з використанням аутонозодних препаратів було відоме вже з часів античності (з крові, сечі, калу пацієнтів). Його можна порівняти з аутовакцинацією, за якої використовується матеріал із вогнища інфекції у власному організмі пацієнта. Однак аутонозод імунна система організму сприймає як комплекс <антигенів>, що викликають <допомогальну>. Аутовакцина ж стимулює вироблення антитіл до конкретних антигенів. Гетеронозиди — це <чужорідні> нозоди, що випускаються промисловим способом із культур вірусів, бактерій, а також із патологічно змінених органів або тканин, продуктів обміну речовин.
Механізм дії носодів сконцентрований на активації специфічних імунних механізмів для усунення інтоксикацій і наслідків раніше перенесених інфекцій.
Нозоди застосовуються в тих випадках, коли в анамнезі є недолічене (подавлене) захворювання, яке може бути причиною нинішнього стану пацієнта. Йдеться зазвичай про стани після перенесеної хвороби, коли були використані препарати "подальної" типу дії, які викликають пригнічення симптомів захворювання, зупинку виведення гомотоксинів і накопичення їх в іншій тканині або органі. Наприклад, Streptococcus-Nosode — у разі ревматичних захворювань, Gripp-Nosode — у разі постгрипарозних ускладнень, Herpes simplex-Nosode — у разі герпетичної інфекції, пригніченої противірусними хіміопрепаратами.
Застосування нозодних препаратів рекомендується у разі усіх хронічних і наполегливо рецидивних захворювань з ознаками дегенерації та дедиференціювання, у разі аутоагресивних і алергічних захворювань.
Нозоди — ефективний засіб, для виведення абсорбованих гомотоксинів із матриксу міжклітинного простору після перенесеного захворювання. Йдеться не тільки про виведення токсинів, накопичених унаслідок життєдіяльності збудника, але й про залишки збудника в латентних вогнищах інфекції, а також про більш непатогенніпорожненніпорожники (несутворення).
Вплив носодніх препаратів відбувається на різних рівнях. Доведено механізм дії (1998 рік, Німеччина) — запуск <допомогальної>, унаслідок якої утворюються регуляторні лімфоцити (Th3).
Застосування ножодних препаратів може здійснюватися за кількома напрямами:
· згідно з анамфенко-етиологічною схожістю щодо давнього, що здається виліпленим захворюванням;
· згідно з актуальною етіологічною схожістю, наприклад, під час терапії, що гостро протікає в цей момент захворювання;
· у разі симптоматичної схожості, коли симптоми цього захворювання подібні симптомам, описаним у показаннях препарату;
· для відновлення організму після недавно перенесеної хвороби (нозоди допомагають вивести токсини, абсорбовані в матриксі міжклітинного простору в процесі захворювання).
Особливості дозування носодних препаратів:
1) у разі призначення за анамфетко-етиологічною схожості (з погляду старого уявно вилікуваного, пригніченого захворювання) — 1 раз на тиждень по 1,1 мл у/м, в/к, п/к упродовж 2-3 тижнів, а після цього перейти на ін'єкції 1 раз на 2-3 тижні, всього No10;
2) за актуальної етіологічної схожості (гостра фаза захворювання) — по 1,1 мл у/м, у/к, н/к щодня або ж раз на два дні (т.е. 3 рази на тиждень) упродовж 8-10 днів, але обов'язково в поєднанні з комплексними антигомотоксичними препаратами загального або органонаправленої дренажної дії;
3) у разі симптоматичної схожості (то є, за подібних симптомів відповідно до основного правила гомеопатії — принципу подобію) — по 1 амп. (1,1 мл) у/м,/к, п/к 2 рази на тиждень упродовж 2-5 тижнів і далі — 1 раз на 2-3 тижні;
4) для відновлення організму після недавно перенесеної хвороби (у кінцевій стадії захворювання або безпосередньо після перенесеного захворювання) — по 1,1 мл у/м, у/к, п/к 2 рази на тиждень упродовж 2-4 тижнів.
Способи застосування й деякі схеми лікування
1. Для підвищення ефективності терапії та запобігання загостренню хронічної герпетичної інфекції призначенням Герпес симплекс-Нозод-Ін'єль має передувати застосування дренажних препаратів Лімфоміотів, Галіум-Хеель упродовж 2-3 тижнів.
2. Для посилення специфічного імуномодулювального та дренажного ефекту препарату Герпес симплекс-Нозид-Ін'єль його необхідно поєднувати з призначенням неспецифічних імуномодулювальних препаратів Енгістол (табл.) і Ехінацея композитум С (розчин для ін'єкцій). Вони можуть призначатися попередньо або одночасно з Герпес симплекс-Нозод-Ін'єль.
3. У разі загострення шкірної симптоматики рекомендується місцеве використання мазі Траумель С.
4. Упорне, що рецидивує перебіг захворювання, може засвідчувати про одночасною наявністю в організмі ще й інших токсинів. Для виведення цих токсинів додатково застосовується комплексний препарат широкого спектра дії — Псоринехеель Н (NB! Приймання починати з 1 краплі, поступово підвищуючи дозування!).
Склад Герпес симплекс носос ін'єль Гель: 1,1 мл ін'єкційного розчину містить: Herpes simplex-Nosode D12, Herpes simplex-Nosode D30, Herpes simplex-Nosode D200. Ексципієнти: ізотонічний (0,9%) розчин хлориду натрію q.s.
Інформація для замовлення
- Ціна: 192 ₴