
Сироп для собак і котів ArthroMax dogs and cats для лікування ортопедичних проблем 250 мл Dolfos
1 070 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0000012685
+380 (67) 470-23-68
- +380 (50) 302-26-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Кормова хондропротекторна добавка у вигляді легкозасвоюваного сиропу для собак та котів. Рекомендована як профілактичний препарат для щенят великих порід у фазі росту, людей похилого віку і як додатковий компонент у лікуванні ортопедичних захворювань.
Сприяє правильному формуванню опорно-рухової системи щенят у період зростання
Завдяки хондропротекторним властивостям активних компонентів добавка забезпечує правильне функціонування суглобів у дорослих кішок та собак, а також підтримує здоров'я літніх улюбленців.
Може використовуватися за призначенням ветеринарного лікаря як доповнення до основного лікування ортопедичних захворювань, яке посилює його ефект.
Хондроїтин сульфат знижує втрати кальцію, прискорює процеси відновлення кісткової тканини, пригнічує ферменти, що порушують структуру та функції хряща суглобів, а також стимулює синтез гіалуронової кислоти, зміцнюючи сполучнотканинні структури хряща, сухожиль і шкіри.
Глюкозамін сульфат збільшує проникність суглобової капсули, відновлює ферментативні процеси у клітинах синовіальної мембрани та суглобового хряща, полегшує нормальне відкладення Ca2+ у кістковій тканині, гальмує розвиток дегенеративних процесів у суглобах та відновлює їх функцію
Гіалуронова кислота (HA) - це основний елемент синовіальної рідини, що збільшує проникнення поживних субстанцій у тканини
Вітамін С стимулює синтез власного колагену та гіалуронової кислоти, а також забезпечує антиоксидантний захист
MSM (метилсульфонілметан) бере участь у синтезі колагену, зменшує больові відчуття у суглобах та захищає хрящову тканину від руйнування.
Мартінія запашна (Harpagophytum procumbens) містить фітонутрієнти, які знімають біль та запалення, зменшують припухлість у суглобах та покращують їх рухливість.
Не містить штучних консервантів та ароматизаторів
склад: глюкозо-фруктозний сироп, вода, мінерали.
5 мл сиропу містять: глюкозаміну сульфат 600 мг, хондроїтину сульфат 300 мг, ЧСЧ 250 мг, трава мартинії запашної 150 мг, гіалуронова кислота 40 мг, вітамін С 50 мг.
Гарантований аналіз: білки 0,5%, жири 0,5%, клітковина 0,5%, зола 0,5%, вологість 70%.
Як використовувати
Рекомендоване добове дозування становить: для кішок - 1-2,5 мл, для собак вагою до 20 кг - 2,5 мл, для собак вагою від 20 до 50 кг - 5 мл, для собак вагою понад 50 кг - 7,5 мл
Використовуйте препарат для видимого покращення стану улюбленця або за рекомендацією ветеринарного лікаря
Виробник рекомендує застосовувати добавку для улюбленців не молодше 3-місячного віку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolfos |
| Країна виробник | Польща |
| Вид тварин | Собаки |
| Тварина | Собаки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 070 ₴


